Czyszczenie Tapicerki Samochodowej KrakówBardzo ważnym elementem dla kierującego pojazdem jest panujący porządek wewnątrz samochodu. Mało kto wie, że nieprzyjemny zapach wewnątrz kabiny nie tylko psuje nam przyjemność podróży, ale może być również niebezpieczny dla zdrowia.

Nie jesteśmy typową myjnią, która wszystkie swoje czynności robi na czas. Poświęcamy naszej pracy wiele godzin tak, aby nasz klient był usatysfakcjonowany.

Plamy po wszelakich napojach, smogu tytoniowym czy też bród nie stanowią żadnego problemu w uzyskaniu dobrego wyglądu tapicerki. Używamy najnowocześniejszych, ekologicznych środków piorących bezpiecznych dla Ciebie i Twoich bliskich.

Oferujemy pranie tapicerki samochodowej na mokro, gdyż jedynie taka metoda pozwala na uzyskanie jak najlepszego efektu.

Przygotowujemy auta do sprzedaży oraz na własny użytek.

W skład czyszczenia wnętrza wchodzi:
• odkurzanie wnętrza,
• pranie ekstracyjne wszystkich materiałowych powierzchni,
• czyszczenie i nabłyszczanie pulpitu oraz wszystkich elementów plastikowych,
• pranie podsufitki.

Czas trwania usługi to około 6 godzin w zależności od gabarytów pojazdu i stopnia zabrudzenia. Czas schnięcia tapicerki materiałowej to około 4 godziny.

Po zabiegu czyszczenia warto materiały tekstylne lub skórzane zabezpieczyć i zaimpregnować. Materiał zaimpregnowany po prostu nie wchłania wody i brudu co zminimalizuje powstawanie plam w przyszłości. Produkt zabezpieczający wytwarza na powierzchni włókien niewidoczną hydrofobową powłokę która znacznie zmniejsza wchłanianie wody a także zapobiega zabrudzeniom.

Ceny uzależnione są od stopnia zabrudzenia i wielkości pojazdu.

Udzielamy zniżek dla stałych klientów.

Kompleksowe czyszczenie:
Osobowy, Coupe, Kombi: 200 - 400 zł brutto
Bus, Transporter: 300 - 500 zł brutto

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG