Czyszczenie Tapicerki Skórzanej Kraków i okoliceTapicerka skórzana stanowi wyjątkowy rodzaj materiału. Materiał skórzany, choć jest wytrzymały, wymaga odpowiedniej pielęgnacji minimum 2 razy w roku.


Zarówno skóra naturalna jak i eko skóra posiadają warstwę ochronną. Ważne jest stosowanie do ich czyszczenia odpowiednich środków, które uchronią skórę przed zniszczeniem bądź zmianą koloru.
Nasza firma używa profesjonalnych środków do czyszczenia skóry, które dają gwarancję prawidłowej pielęgnacji. Czyszczenie tapicerki skórzanej składa się z kilku etapów.

Pierwszy etap polega na określeniu rodzaju skóry. Jest on niezmiernie ważny w doborze środków czyszczących i konserwujących. Po dokonaniu wstępnej ekspertyzy skóry przystępujemy do odkurzenia szczelin, w celu usunięcia piachu i innych luźnych zanieczyszczeń. Następnie rozpoczynamy czyszczenie tapicerki, w wyniku której usuwamy brud. W rezultacie odkrywamy nowe oblicze skóry. Tak przygotowaną tapicerkę należy odpowiednio zakonserwować. Konserwacja skóry ma na celu przywrócenie naturalnego blasku skóry, usunięcie przebarwień oraz zabezpieczenie przed woda oraz promieniami UV. Do konserwacji skóry używamy profesjonalnych środków, które dają gwarancję odpowiedniego zabezpieczenia tapicerki.

Należy pamiętać, że niesystematyczna pielęgnacja skóry oraz stosowanie nieodpowiednich środków czyszczących prowadzi najczęściej do uszkodzeń skóry, a niejednokrotnie do nieodwracalnych zniszczeń.

Nasi pracownicy dysponują fachową wiedzą i doświadczeniem w czyszczeniu tapicerek skórzanych, dlatego gwarantujemy wykonanie usługi na bardzo wysokim poziomie.

PAMIĘTAJ ! ! !
Systematyczne i prawidłowe czyszczenie skóry zabezpiecza ją przed przedwczesnym zużyciem oraz nadaje jej szlachetny i elegancki wygląd.


ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG